Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Se vrsat transport prevoz i selidbi

899 МКД

Се продава од: Intertrans.sk Вчера 07:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
vrsime sekakov vid na prevoz niz cela makedonija so poveke vidovi na vozila 24/7

kamion man so rampa i nosivost do 6t
dimenzi: dol.6.2m šir.2.5 vis.2.5
kamionet vw crafter so rampa i nosivost do 3t
dimenzi: dol. 4m šir.2.2 vis.2.2
kombi ford transit nosivost do 2t
dimenzi:dol. 4m šir.1.6m vis.1.9m
pickap fiat doblo
dim. dol.2m šir.1.2m vis .1.4m

Intertrans.sk
  Онлајн
075 232 010
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации