Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SKOPJE SOFIJA prevoz TAXI airport 50%

4 500 МКД

5 000 МКД

Се продава од: Toni 22 дек. 01:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
VIP Taxi & Rent-a-car Skopje Thessaloniki Belgrade Sofija Athens Zagreb Ljubljana....Rent-a-car ! ! !

The cheapest taxi services & Rent-a-car in Macedonia and outside. With our services you have luxury car Mercedes E class.
Our prices are so definitely amazing in Skopje!!!!

-Professional driver with excellent knowledge of english language
-Travelling insurance
-Laptop & Internet available


Relations:

SKOPJE - SOLUN (Thessaloniki) airport 75 EUR
SKOPJE – SOFIJA airport 70 EUR
SKOPJE – BELGRAD airport 150 EUR
SKOPJE – ATHENS airport 270
SKOPJE – PRISTINA airport 50 EUR
SKOPJE – TIRANA airport 130 EUR
SKOPJE - PODGORICA 140 EUR
SKOPJE – OHRID airport 60 EUR
SOLUN (Thessaloniki) airport– PRISTINA 130 EUR


If your destination is not listed, please don't hesitate to call us, and feel free to ask for additional information.Telephones:
+389 75 650666
+389 71 609506 Toni Speaking englis

E-mail:
[email protected]

WEB:
www.viptaxi.dooel.info
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации