Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Najevtin najsiguren transport vo MK i nadvor

0 МКД

Се продава од: Mile 13 апр. 18:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Milton-Trans - Vrshime sekakov vid na transport na roba i selidi, vo i nadvor od Makedonija, so kombe IVECO 16cc od najdolgite, so sopstveni rabotnici!
075 554 702, 077 820 823 Najpovolno i najsigurno!!! Mile
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации