Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TRANSPORT NA ROBA SO KOMBE I SELIDBI

0 МКД

Се продава од: Aleksandar 17 јан. 17:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Vrsam PREVOZ na sekakov vid roba i Selidbi niz Makedonija i vo Skopje za mnogu povolna cena.


Povelete vo sekoe vreme stojam na raspolaganje.Aleksandar
075 29 15 15
Aleksandar
075291515
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации