Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vnatresen i Nadvoresen kombi transport

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Quantum Leap expo-Imp DOOEL Денес 10:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Quantum Leap Export-Import Local and International Transport DOOEL Skopje - Лиценцирана Фирма
Врши брз Внатрешен и Надворешен комби транспорт за секаков вид на пратки од било која земја во границите, капацитетот и лимитот на возилата. Поседуваме сертификати. Посоченото возило е со носивост од 1335 килограми капацитет 4 EUR палети 12,2 cm3, L 3,5 - B 1,8 - H 1,9. Месечниот ценовник го испраќаме по желба на барателот на услугата.
Quantum Leap expo-Imp DOOEL
Shipment, International and local transport with licence and certificates, and please! if we can co-operate with any goods and any parcel in the limit of capacity of vehicle, Would be grateful. Air transport........! with the best prices, included in the price: transport by air, customs fees, freight forwarding services and transportation to the airport.
Посетете ја нашата продавница
Bulevar Jane Sandanski 3/2-17 Прикажи на мапата
+38978347086
Quantum Leap expo-Imp DOOEL
+38978347086
Leaflet
Кон почеток