Оглас од претпријатие Објавени: мај 05 2022 03:39

VW Crafter 2.5TDI duplak sanduk 2008

ЕУР

Објавени: мај 05 03:39
Прегледи: 243
VW CRAFTER 2.5TDI DUPLAK SANDUK
God na proizv 12/2007
Pom km .230.000
5000kg brutto
3150kg netto
dolzina 5metra

Plateni davacki do reg.
cena 12000+ddv

Autologistik
070/305-695
071/304-420

Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации