Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PREVOZ - TRANSPORT SO KAMION KIPER

0 МКД

Се продава од: Zoran 05 јан. 12:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
SEKAKOV VID NA PREVOZ - TRANSPORT SO KAMION KIPER NIZ CELA MAKEDONIJA.

-Zemja, pesok, kamenja, drva, shut, zito, stocna hrana i se drugo koj sto Vie imate potreba da brzo i eftino go transportirate sekade kade ke posakate vo Makedonija.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации