Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rent A BUS & MINIBUS

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Mediteran - Turisticka Agencija 21 јан. 11:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
ПРЕВОЗ на ПАТНИЦИ.. Изнајмување на Комбиња и Автобуси..
Za site vasi potrebi za prevoz na patnici vo Makedonija i cela Evropa, IZNAJMUVANJE na Avtobusi i Minubusi so razlicen broj na sedista:

-Avtobus SETRA 516 (55sedista+sofer) 2016g.
- Avtobus MAN R08 (60sedista + sofer) 2005g.
- Minibus Mercedes Sprinter (21sedista+sofer) 2019god Lux verzija.
- Minibus Mercedes Sprinter (24sedista+sofer)
2020god Lux verzija.
- Minibus OPEL Vivaro (8sedista + sofer) 2007god
Vozilata poseduvaat licenci za Vnatresen i Megunaroden prevoz na patnici..
Info za ceni i rezervacii na:
[email protected] ili na 070/210-219

MediteraN - Travel DOOEL
link do galerija so sliki..
http://mediteran.mk/index.php/en/prevoz/sopstveni-vozila-rent-a-bus.html
Mediteran - Turisticka Agencija
Super Solucii za Avtobuski bileti vo Cela Evropa... Super Solucii za Avio bileti za cel svet... Organizirani poseti na Saemi... Aranzmani Leto 2011... vo prodazba.
Посетете ја нашата продавница
ul:Vanco Prke Stip Прикажи на мапата
070210219
https://www.mediteran.com.mk
Mediteran - Turisticka Agencija
070210219
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации