Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Hilti busenje secenje na armiran beton

0 ЕУР

Се продава од: dragan 21 септ. 12:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
PROFESIONALNI MASINI ZA SECENJE BUSENJE SLAJFANJE NA BETON
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации