Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Svadben dekeorativen zid ukrasi za restorani

0 МКД

Се продава од: Wedding flower wall Вчера 13:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Услуги
За свадби
Изнајмуваме декоративен ѕид (3,5м * 2,5м) украсен со големи цветови.
Одличен за позадина на уметнички фотографии, за декорација на ресторани, свадби и други свечености.
Исто така украсуваме свадбени маси во ресторани, со големи цветови по поволни цени.
Wedding flower wall
078/458-038
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации