Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 04 2021 09:55

Se iznajmuva crn VW Passat za svadbi i drugi svecenosti

ЕУР

Објавени: ноем. 04 09:55
Прегледи: 175
SE IZNAJMUVA CRN VW PASSAT , ZA SVADBI I DRUGI SVECENOSTI, VOZILOTO SE IZNAJMUVA ISKLUCIVO SO VOZAC. CENATA ZA SKOPJE IZNESUVA 100EUR . ZA DRUGI GRADOVI PO DOGOVOR.
https://www.facebook.com/taxiskopjeairport
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
175
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070361287

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации