Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdavaat masi i stolici

0 МКД

Се продава од: Dekor Moment GM 18 септ. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Услуги
За свадби
Se izdavaat masi i stolici za ketering za:
- Svadbi
- Vencavki
- Veridbi
- Rodendeni
- Sunet

Jepen me qera tavolina dhe karrike per:
- Dasma
- Martesa
- Fejesa
- Kanaxhexhe
- Suneti
Dekor Moment GM
070619817
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации