Објавени: мар. 17 2017 11:29

Se bara plockar keramicar

Објавени: мар. 17 11:29
Прегледи: 5
Плочкар / керамичар поставува секаков вид на плочки. Реновира кујни и купатила. Долгогодишно работење и одличен квалитет.
Мајстор Вуле 075/781-354
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5
075/781-354

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации