Објавени: јан. 23 2018 05:06

Gradeznistvo

Објавени: јан. 23 05:06
Прегледи: 2
Изведуваме карабини од темел до кров со изработка на водоводни инсталации, плочки, гипс картон, молерај, изработка на хидро и термо фасади и останати видови на внатрешни и надворешни завршни работи, воедно секаков вид ресанации во област на градежништвото.

Контакт тел: 078-326-762


Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
078326762

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации