Објавени: мар. 09 2021 12:42

Molerski uslugi

Објавени: мар. 09 12:42
Прегледи: 6
Molerisuvanje chisto i pedantno so nash ili vash materijal po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni svetla,kaskadi i drugo od gips karton
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
6
078936127

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации