Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aluminski i stakleni ografi

80 ЕУР

Се продава од: Еdi-em 16 дек. 08:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Vrshime montaza na aluminski i stakleni(triplex. pamplex i kalirana) staklo ogradi za skali. Terasi. Đarapeti i francuski balkoni. Ceni su od 30-150evro.rabotime cela makedonija.
Leaflet
Кон почеток