Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Aluminski stakleni i nadvoreshni ogradi

80 ЕУР

Се продава од: Еdi-em 03 септ. 08:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
pravim montaza na aluminski stakleni i nadvorashni ogradi. Ceni su nam od35-150 evro na 1m duzni.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации