Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FURNI NA DRVA I KAMINI KAMIN FURA PER PIZZA

Оглас од претпријатие Се продава од: MAVROVO,BEROVO,POPOVA SHAPKA 07 јан. 23:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ISKUSTVO VO OVAA RABOTA POVEKE OD 17GODINI,GARANCIJA,PROFESIONALNOST,,KVALITET,TRADICIJA,ZASHTEDA,VKUSNA HRANA OD FURNITE (PICA PECKA)NA DRVA I NAJRACIONALNO ZATOPLUVANJE I PREKRASEN AMBIENT OD KAMINI MOZETE DA GO DOBIETE OD NAS: FURNI:FURNA-KAMINI:KAMIN PROFESIONALNi КАМИН ФУРНА-ФУРНИ-КАМИНИ Izrabotka na site vidovi na furni na drva (pizza peci OVENS )i kamini ,pecinjari,pusnici,rostil skari (grill)PROFESIONALNI so visok kvalitet i dolgotrajna upotreba.Furnite i kaminete profesionalno izraboteni i se izrabotuvat od shamotni,vatrostalni i izolacioni materijali i se prilagodeni spred HASAP potrebite i ISO 9001 standardi koi se potrebni.Nasite proizvodi se vklopuvaat vo sekoj ambient na restorani,hoteli,kuki.stanovi,dvorovi,parkovi i sl i se daleku,daleku po ekonomicni i po racionalni od peckite na struja i plin, a za kvalitetot na hranata nema sporedba.Veke vo ovoj biznis opstojuvame poveke od 17godini, i nasite proizvodi se proverni i prepoznatlivi vo najluksuznite restorani, picerii vo Skopje i sirum nis drzavata i vo sosedstvoto Srbi Albanija, Koso Za sekoja izvrsena izrabotka od nasa strana maksimalno garantirame za istata.Za podetalni informacii mozete da ne kontaktirate na mob.VI BLAGODARIME

Punime të të gjitha llojeve të furrave me dru (pica furrat Peci), kamine, pecinjare, skarë rostil (grill), produkt profesional me cilësi të lartë dhe përdorim afatgjatë. Furrat dhe kaminet janë të punuara në mënyrë profesionale dhe të prodhuar nga letra metali, qelqi dhe materiale tjera për izolim që janë të përshtatura për nevojat e standardeve HASAP dhe ISO 9001 që janë të nevojshme. Produktet tona përshtaten në çdo ambient, të tilla si restorante, hotele, shtëpi, apartamente, kopshte, parqe etj. Tash më 15 vjet që jemi duke u marr me këtë biznes dhe produktet tona janë të testuara dhe të njohura si në tregun e vendit ashtu dhe në atë të huaj. Për çdo punim të kryer u japim garancion maksimal. Për më shumë informacione, ju lutemi na kontaktoni në telefonin celular.
MAVROVO,BEROVO,POPOVA SHAPKA
FURNI NA DRVA I KAMINI
gostivar
078408600
MAVROVO,BEROVO,POPOVA SHAPKA
078408600
Leaflet
MAVROVO,BEROVO,POPOVA SHAPKA
FURNA NA DRVA I KAMINI PROFESIONALNI 77 ЕУР
FURNI I KAMINI PROFESIONALNI -
FURNA FURRA PER PIZZA I KAMIN KAMINI -
Pecki Furni na drva i Kamini Fura per pizza -
Кон почеток