Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Aluminski ogradi parapeti gelenderi parmaka

60 ЕУР

Се продава од: Еdi-em 24 септ. 08:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Vrshime montaza aliminski i stakleni ogradi terasi skali fran cuski-balkoni galeriji i parapeti. Cene su od 40-70evro zavisno od modela. Stakleni ogradi od 70-150evro isto zavisi od model.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации