Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aluminski ogradi parapeti gelenderi parmaka

60 ЕУР

80 ЕУР

Се продава од: Еdi-em 05 авг. 06:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Bojna montim parmaka pi aluminit e dhoma(pamplex. Triplex. Kalirani) 8.10.12.16mm.shkal.terasa.galerij.parapet ene balkoma francez. Cmimet jon pi50-150evro.
Leaflet
Кон почеток