Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

aluminski stakleni i nadvorashni ografi

80 ЕУР

Се продава од: Еdi-em 19 септ. 15:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
pravime montaza na aluminski stakleni i nadvorashni ogradi. ceni su od 35 150 evro duzni metar.
Еdi-em
  Онлајн
070960105 , 078371471
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации