Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

80 ЕУР

Се продава од: edi-em 09 фев. 12:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
vrshime montaza na aluminski ogradfi-gelenderi za terasi, skali,francuski-balkoni,parapeti i galeriji. ceni su od 25-100evro na duzni metar.rabotime cele makedonija i balkanot.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации