Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezni raboti

0 МКД

Се продава од: Stefan 08 јан. 02:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Vi treba renoviranje na Vasiot dom,kancelarija ili drug objekt?
Nie sme vistinskite luge za vas.
Nudime sekakov vid na uslugi i raboti povrzani so gradeznistvo proektiranje izrabotka na karabini
Zanaetciski raboti od sekakov vid I sto e najbitno po prifatlivi ceni.
Dolgogodisno iskustvo znaenje i zadovolni klienti.
Za site prasanja stoime na raspolaganje tel.kontakt 077 608 818
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации