Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezni uslugi

0 МКД

Се продава од: Robert 17 септ. 10:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Izrabotka na gips karton od 5eur za M2
Krecenje od 20den. Za M2
Fasadi od 12 eur M2
Ceni so nas materijal a moze i samo rabotna raka
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации