Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MOLERAJ GLETOVANJE OPSIVKI

Се продава од: Dalibor Вчера 14:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
-Ги вршиме следниве услуги
-Молерисување
-Глетовање
- Лепење на стиропор лепак мрежа абрип
-фарбање на собни врти и прозори
-Демонтажа на прозори и врати
-Правење опшивки
-Целосно реновирање од Водовод плочки гипс
-Рушење на плочки, ѕидови, магацини, бараки фрлање на шут.
-Вршиме секаков вид на ископи со наш камион
-Вршиме превос и селидби
-Изработка на пвц прозори врати
-Лепење на гипсени и стиропорски лајсни
-Лепење на плочки и декоративен камен
-Поставување на целосна инсталација
📞 070 316 737 далибор
Leaflet
Кон почеток