Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviranje

0 МКД

Се продава од: Stefan 08 јан. 01:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Sv inzinering
Izrabotka na site vnatresni raboti
Celosni renovacii : lepenje plocki,gips karton spusteni plafoni,molero farbarski uslugi,bunja,hanter daglas,parket i laminat i sve ostanato
Po naj povolni ceni i so golema referentna lista
Javete se i uverete se!!!
Pismena garancija za izvedenite raboti od 5 GODINI.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации