Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masinsko malterisuvanje

300 МКД

Се продава од: Александар 04 јул. 19:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Малтерисување со готов малтер (Пофикс,Ренова) на ѕидови и плафони.
Александар
075/227-094
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации