Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Struganje i lakiranje na parket

0 МКД

Се продава од: Goce 31 мар. 19:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Struganje lakiranje na parket i patos i drugi vidovi na podovi so zagarantiran kvalitet i so komplet mashini .Strogo rabotam so hromos lak parketot na slikite se licno moja izrabotka
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации