Оглас од претпријатие Објавени: авг. 09 2022 03:44

Parket Don

Објавени: авг. 09 03:44
Прегледи: 863
Монтажа на секаков вид дрвен под паркет таркет ламинат.
Стругање лакирање на паркет по поволни цени.
Со нови машини ,кои имаат вградено усисувач сто ја собира прашината целосно.

Моб
070 397 971
070 234 084

https://www.facebook.com/ParketMakedon

Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
863
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070397971

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации