Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sivacki uslugi

Се продава од: Daniela 10 фев. 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
шивачка работилница врши шивачки услуги на големо. блузи, хеланки, маици, пижами, постелнина, маици со сито штампа. цените зависат од моделот и количината.
Daniela
072/240474
Leaflet
Кон почеток