Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PARKET PATOS I LAMINATNI PODOVI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Dragica 10 апр. 12:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Местам стругам и лакирам паркет патос и ламинатни подови.
Со 20годишно искуство.
Брзо ефтино и професионално.
Договор за целосна изработка на паркет патос и ламинат во згради и поголеми објекти.
Dragica
070827402
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации