Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prepokrivanje i renoviranje krovovi i potkrovja

0 МКД

Се продава од: Љупчо Денес 10:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Препокривање на стари кровови со разни врсти на лим и ѓерамиди
Реновирање на покриви со отворање на баџи,кровни прозори и други преправки,
Адаптација на таван во простор за живеење,
Реновирање на дрвени подови
Поставување на изолација
Љупчо
070380021
Кон почеток