Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MONTAZA i PRODAZBA na laminat parket i tarket

Се продава од: Aco Ilijevski 02 апр. 16:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Вршиме Професионална и брза монтажа на сите видови ламинантни подови, parket i tarket.
Истотака стоиме на располагање при избор на квалитетен ламинантен под.
ЕКСТРА пoвoлни цени.
Повелете, јавете се. Ацо - 078 413 058 Оливер 078 512 899
Aco Ilijevski
078413058
Кон почеток