Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plockar na povik

0 МКД

Се продава од: Viktor Milenkovski 10 мар. 18:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Lepenje na sekakov vid keramicki granitni plocki, ukrasni kamenja,bunja I se ostanato Za vasiot Doma da bide poubav.Kvalitetot e pred se povelete javete se I uverete se.
Viktor Milenkovski
078 403358
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации