Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ELEKTRICAR NA POVIK

0 МКД

Се продава од: Stefan 15 јан. 10:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
-Замена на штекери. лустери, индикатори
-Поправка на бела техника и куќни апарати,
-Поправка и чистење на болјери
-И сите останати услуги од полето на електриката
Достапен во скоро секое време во цел реон на Скопје. За контакт јавете се на тел 077 719 484
Кон почеток