Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FASADI IZRABOTKA NA ENERGETSKI EFIKASNI FASADI

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Димовски Градба 26 мај 10:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Фирма со долгодишно искуство изработува квалитетни фасади од секаков тип по поволни цени. Употреба на квалитетни материјали. Гаранција на изведена работа 5 год.
Димовски Градба
071374464
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации