Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izvedba na hidroizolacija termoizolacija

25 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Solutions Futura Вчера 12:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
*Изведба на хидроизолациjа и
термоизолациjа врз секакви структури и материјали
*Термоизолациони решениа
-внатрешна и надворешна изолациjа
*Комбинирана хидроизолациjа
*Дилетации
*Намалување на УВ-зрачење до 88%-ладен кров
ефект
*Врвни сертифицирани производи од ЕУ
*25 години издржливост на готов производ
*Изведби на зелен кров GREEN ROOF
*Звучна изолација на ѕидови и подови до
-50децибели

ИЗВЕДБА СО ВРВНИ КВАЛИТЕТИ И МОДЕРНИ
ПРИСТАПИ

MOZNOST ZA PLAKJANJE SO KREDITNA KARTICA

IZVEDBA NA GEFF PROEKTI-povrat na sredstva za energetska efikasnost

https://ebrdgeff.com/macedonia/

[email protected]

https://www.facebook.com/SolutionsFutura2222/

VIBER 079224679Referenca:
Termo izolacioni fasadi
Hidroizolacija
Renoviranje
Energetski efikasni fasadi
Kukji stan garsonjera vili sobi
Nedviznini
Rabota
Uslugi
Montaza
PVC
Vrati
Bekaton
Skele
Lim
Podovi
Stolarija
Gips
Ramni krovovi
Krov
Kosulica
Bitumen
Paneli
Parket
Laminat
Kamen
Keramidi
Prozori
Hortikulturno ureduvanje
Zelen krov
ramen krov
tecna guma
dvo komponentna
poliuretan

Solutions Futura
Солуции за хидроизолација и термоизолација Solucii za hidroizolacija I termoizolacija Solutions for waterproofing and thermal insulation
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
079224679
https://www.facebook.com/SolutionsFutura2222/
Solutions Futura
079224679
Solutions Futura

Solutions Futura

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации