Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OTPUSUVANJE NA SEKAKOV VID ODVODI

0 МКД

Се продава од: Viktor 08 јан. 14:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Сервис за отпушување секаков вид на одводи, со цистерна под притисок и електрична сајла.

-Мала пумпа под притисок за домашни услови.
-Носење на техничка вода.
-Полнење и празнење базени со потопна пумпа.
-Перење на улици и бетонски површини.
Кон почеток