Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Elektroinstalater elektricar nudi uslugi

0 МКД

Се продава од: elektricar 31 мар. 16:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Искусен елекро инсталатер со 30 годишно работно искуство во Македонија и во странство нуди професинална изведба, навремена и по договор од следниве области
- Изведба на елекро инсталации и промена на табли
-Монтажа на расветни тела во вашиот дом или работен простор
-секаков вид на техничка помош
elektricar
077577743
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации