Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Solucii za hidroizolacija i termoizolacija

25 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Nikola 09 авг. 23:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
*Изведба на хидроизолациjа и
термоизолациjа врз секакви структури и материјали
*Термоизолациони решениа
-внатрешна и надворешна изолациjа
*Комбинирана хидроизолациjа
*Дилетации
*Намалување на УВ-зрачење до 88%-ладен кров
ефект
*Врвни сертифицирани производи од ЕУ
*25 години издржливост на готов производ
*Изведби на зелен кров GREEN ROOF
*Звучна изолација на ѕидови и подови до
-50децибели

ИЗВЕДБА СО ВРВНИ КВАЛИТЕТИ И МОДЕРНИ
ПРИСТАПИ

[email protected]

https://www.facebook.com/SolutionsFutura2222/

Referenca:
Termo izolacioni fasadi
Hidroizolacija
Renoviranje
Energetski efikasni fasadi
Kukji stan garsonjera vili sobi
Nedviznini
Rabota
Uslugi
Montaza
PVC
Vrati
Bekaton
Skele
Lim
Podovi
Stolarija
Gips
Ramni krovovi
Krov
Kosulica
Bitumen
Paneli
Parket
Laminat
Kamen
Keramidi
Prozori
Hortikulturno ureduvanje
Zelen krov
Leaflet
Кон почеток