Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aluminiumski ogradi parapeti gelenderi parmaka

40 ЕУР

80 ЕУР

Се продава од: Еdi-em 06 мар. 08:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Vrsime montaza na aluminski ogradi,gelenderi,parapeti i galeriji. ceni su nam od 25-100e.rabotime cela makedonija i crna gorinovo staklena i nadvorashni ogradi ceni su od 50-150evro duzni metar.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации