Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Busenje bunari za voda dupcenje za voda bushenje

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Анима ДООЕЛ Скопје 14 јан. 12:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Анима ДООЕЛ Скопје
VIVE PRO VR SYSTEM 5 000 ЕУР
Fotelji za masaza 960 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Mашинско дупчење бунари за снабдување со вода на домаќинства и фирми, за наводнување земјоделски површини и друго.

Прочистуваме бушотини со air-lift (со компресор).

Инспекција на бушотини и бунари за вода со специјална професионална HD камера.

Нашите искусни мајстори работат со најсовремената опрема во Македонија (погледнете го видеото и уверете се сами).

Повеќе информации можете да добиете на нашиот сајт www.anima.com.mk (во Хидрогеолошки работи) или на мобилен телефон 078 201 473.

Хидрогеолошки работи

Анима ДООЕЛ Скопје
078201473
Анима ДООЕЛ Скопје
Fotelji za masaza 960 ЕУР
VIVE PRO VR SYSTEM 5 000 ЕУР
Кон почеток