Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fasada so kamena volna

30 ЕУР

Се продава од: Bojan Вчера 06:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Najnovo!!!
Fasadi od kamena volna, gi izrabotuvame i site vidovi na fasadi vo bilo koja debilina na stiropor 5, 8, 10,12 15 20 cm, rabotime so licencirani materijali od brendot JUB, svajcarako rabotno iskustvo, so makedonski ceni.
kontakt tel 076636280 Bojan
Bojan
 
076636280
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации