Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HIDROIZOLACIJA TRAJNO RESENIE

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Hidroizolacia Вчера 10:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
ПРОФЕСИОНАЛНА - ИЗВЕДБА во ,БЕТОНСКИ ПОВРШИНИ, ВНАТРЕШНИ НАДВОРЕSNI ,РАМНИ КРОВОВИ- ТЕРАСИ - БАЛКОНИ -БАЗЕНИ РЕЗЕРВУАРИ ЗА ВОДА,ТЕМЕЛНИ ПЛОЧИ- ТЕМЕЛИ
ВНАТРЕШН0И- ПОДРУМИ , СОПИРАЊЕ НА ИСТЕКУВАЊЕ НА ВОДАТА ВО ВНАТРЕШНИ ПРОСТОРИ-ИЊЕКТИРАЊЕ
КОНТАКТ- 072 554 836-вибер
Hidroizolacia
profesionalana -izvedba hidroizolacia- 'Bazeni-rezervari za voda -terasi balkoni,ramni pokrivi,podzemni objekti,temeli,i sekakvi vnatresni istekuvanja, ,
Посетете ја нашата продавница
skopje Прикажи на мапата
072 554 836
Hidroizolacia
072 554 836
Leaflet
Hidroizolacia

Hidroizolacia

2 Огласи во продавницата
Profesionalna hidroizolacija 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации