Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na fasada M i S FASADI

0 МКД

Се продава од: saso stolevski 12 мар. 14:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
IZRABOTKA NA DEMIT FASADI SO STIROPOR NASE SKELE I NAS MATERIJAL ISKLUCIVO SO PLASTICEN ABRIB VO BOJA I OBAVEZNO ZAKAZUVANJE TAKA MOZE DA BIDEME NAJ TOCNI POZDRAV SASO
saso stolevski
070 305 478
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации