Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZRABOTKA NA FASADI SO STIROPOR M i S FASADI

0 МКД

Се продава од: saso stolevski 06 апр. 17:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Izrabotka na stiropor fasada so stiropor 5/8/10/15 se po vasa zelba profesionalno i kvalitetno komplet so nasae skele i nas materijal a moze i vas materijal zavisi od dogovorot na klientot pozdrav Saso.
saso stolevski
070 305 478
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации