Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI MiS FASADI

0 ЕУР

Се продава од: saso stolevski 14 окт. 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
IZRABOTKA NA STIROPOR FASADI SO STIROPOR 5/8/10/14sm SO PLASTICEN MALTER NASE SKELE I NAS MATERIJAL A MOZE I SAMO RABOTNA RAKA CENATA JA UTVRDUVAME PO ODBIRANJE NA PONUDATA STO KE JA ODBERETE VIE RABOTIME SO PO KVALITETNI MATERIJALI OD POZNATI FIRMI STO DAVAAT GARANCIJA I SERTIFIKATI ZA NIVNITE MATERIJALI POZDRAV SASO
saso stolevski
070 305 478
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации