Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na visoko kvalitetni roletni i komarnici

0 МКД

Се продава од: Trifun Cobanov Денес 16:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Izrabotuvame i montirame visoko kvalitetni PVC prozori, vrati, roletni i komarnici.

Kontaktirajte ne na
Trifun: 078396944
Trajce: 078396904

10% za mesecite Juni, Juli i Avgust.

Trifun Cobanov
078396944
Кон почеток