Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MEBEL PO MERKA

0 МКД

Се продава од: COMFORT HOME Вчера 13:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи што ги изработуваме по мерка
-Кујни
-Плакари
-Комоди
-Кревети
-Бироа
-И други производи што можат да се изработат од иверица ,медијапан или фурнир

Со секој производ добивате ГРАТИС
-3Д цртеж
-Бесплатен превоз до вашиот дом
-и од 6-12 месеци гаранција

Нашата мисија е вашипт СТАН да гонпретвориме во ДОМ, кој ќе биде комфорно уреден.

Подетално за нас можете да се информирате на :
- Facebook профилот :Comfort home interior
-или на телефон:070-378-089

COMFORT HOME во секое време тука за вас и вашите потреби
COMFORT HOME
070378089
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации