Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Moleraj i montaza na gips karton

0 МКД

Се продава од: ZOKI 25 мар. 18:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
MONTAZA NA GIPS KARTONI SO
EKSTRA KVALITET I GARANSIA.
IZRABOTUVAME,PREGRADNI CIDOVI,PLAFONI,SKRIENI SVETLA,
RAZNI APLIKACII,OBLAGANE NA CIDOVI SO
IZOLASIA,OPSIVKI NA PVS.PROZORI POTKROVJA,SIMSOVI,SANKOVI IDR.ISKUSTVOTO ZA RABOTA NIE STEKNATO OD GERMANIA VEKE 16 god
RABOTIME SO OVAA DEJNOST. BLAGODARIME AKO NE ODBERETE NAS VI STOIME NA RASPOLAGANE 24\7
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации